نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان همدان به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی همدان در مورخ 14 لغایت 18 آذر ماه 1394، برگزار گردید. بنا به درخواست سیدمهدی دزفولیان و مساعدت و همکاری صمیمانه معاونت محترم پژوهشی دانشگاه بوعلی سینا جناب آقای دکتر ختن لو مقرر گردید غرفه ای جهت عرضه محصولات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی(نور) اختصاص یافته و همزمان با برگزاری نمایشگاه فوق، کارگاه های آموزشی نرم افزار تخصصی پژوهیار نیز برگزار گردد.

به همین منظور غرفه ای حدود 30 متر مربع در اختیار این مرکز قرار گرفت. 

در روز افتتاحیه نمایشگاه که ریاست محترم دانشگاه بوعلی سینا، دانشگاه علوم پزشکی، و دیگر مسئولین استان حضور داشتند با توضیحاتی که در خصوص محصولات مرکز و همچنین نرم افزار پژوهیار توسط برادر سید مهدی دزفولیان داده شد، استقبال و شادمانی این عزیزان از حضور مرکز تحقیقات در نمایشگاه را به دنبال داشت.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه در ساعت 10 صبح روز 15 آذر ماه برگزار گردید و مسئولین از کلیه غرفه ها بازدید به عمل آوردند. جذابیت غرفه ها به حدی بود که حرکت و بازدید از سایر غرفه ها به حدود ساعت 13 به طول انجامید. همچنین ریاست محترم دانشگاه بوعلی سینا غریب به 15 دقیقه از غرفه مرکز تحقیقات دیدن کردند.

     در طول برگزاری نمایشگاه و به مناسبت هفته پژوهش، کارگاه های آموزش نرم افزار تخصصی مجموعه سازی، سازماندهی و استناددهی منابع اطلاعاتی «پژوهیار» همزمان با شهرهای دیگر کشورمان که برگزار می گردید، با اطلاع رسانی در سایت پژوهیار و تبلیغاتی دیگر در دانشگاه بوعلی سینا و حوزه علمیه که 41 نفر از عزیزان پژوهشگر در این دوره ها شرکت نمودند.

4 کارگاه برگزار شده در همدان :

دوشنبه، سه شنبه، چهارشنبه 16و17و18  و همچنین پنجشنبه 26 آذرماه 

فارسی
تصویر: